• recepcja
  • 32/234 83 16
sylwester - wielki gatsby

Kochani

Cudowny wieczór i niesamowita atmosfera - to jest to, czego doświadczyliśmy razem na naszym niezapomnianym Sylwestrze w stylu Wielki Gatsby!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przybyli i uczynili ten wieczór tak wyjątkowym!
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wprowadzić magiczny świat lat 20 - tych w nasze wnętrza.
Od chwili wejścia do naszej restauracji hotelowej, przenieśliśmy się w czasie do epoki jazzu, charakterystycznej dla Wielkiego Gatsby'ego.

Jesteśmy dumni z rezultatów naszej pracy - piękny wystrój inspirowany stylem art deco, piękne światła i perfekcyjne detale {m.in.: napis GATSBY - ekspresowa realizacja Art-Graf Reklama/Ozdoby ze Styroduru; ścianka balonowa}, które sprawiły,że nasza przestrzeń tętniła energią i elegancją.
Ale to nie wszystko!
Wszyscy byliście zachwyceni naszymi ciekawymi atrakcjami, które umilają wieczór; od fotobudki 360 FOTO SFERA 360, która pozwoliła Wam uwiecznić te niezapomniane chwile, po słodki bufet z najlepszymi wypiekami i deserami od Cukiernia Hania.
To najlepszy rodzaj zabawy – kiedy muzyka jest tak dobra, że nie chcemy przestać tańczyć, o co zadbali zarówno Witold Papierzanski jak i Grupa Muzyczna EXTREME. Bal Sylwestrowy pełen świetnej muzyki i tańca nie byłby bez Was możliwy. Nie moglibyśmy zapomnieć o zjawiskowym pokazie sztucznych ogni, którym wieńczyliśmy ten niesamowity wieczór.

Chcemy raz jeszcze gorąco podziękować wszystkim naszym cudownym Gościom za wspaniałą obecność i za to,że stworzyliście niezapomniane wspomnienia razem z nami. Wasza radość, entuzjazm i wyrozumiałość sprawiły, że ten wieczór był naprawdę wyjątkowy. Niech to będzie rok pełen spektakularnych przygód i nowych wyzwań dla nas wszystkich!

Do zobaczenia wkrótce - Właściciele Hotelu wraz z Załogą.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez naszego niezawodnego Fotografa - Mateusz Kołodziejczyk Fotografia.

kontakt