• recepcja
  • 32/234 83 16
8 Marca Dzień Kobiet
spotkajmy się na parkiecie
kalendarz wydarzeń
Andrzejki

 

Mikołaj

 

Sylwester

 

Bal Karnawałowy

20.01.2024

Ostatki

10.02.2024

Walentynki

14.02.2024

Dzień Kobiet

8.03.2024

Joga w ogrodzie

od 06.2024

kontakt

Sylwester w Gliwicach: gdzie się bawić?

Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na gliwickiej mapie kulturalnej, dlatego warto spędzić go w wyjątkowym towarzystwie i miejscu. W tym roku zamiast tradycyjnej imprezy postanowiliśmy przełamać rutynę i zorganizować Bal Sylwestrowy w stylu Wielkiego Gatsby'ego - jedyny taki sylwester w Gliwicach. Dzięki temu będą mogli się Państwo przenieść się na tę jedną noc w zupełnie inny świat i odbyć podróży w czasie, gdzie atmosfera lat 20-ych łączy się z nowoczesnym stylem życia. Ale to nie koniec atrakcji które przygotowaliśmy na tę wyjątkową noc, w programie: pokaz sztucznych ogni, specjalne menu sylwestrowe, profesjonalna oprawa muzyczna , wyjątkowe dekoracje, a to tylko przedsmak tego co czeka na Państwa w naszym hotelu w Gliwicach.

Sylwestrowa noc - oferta noclegów w Gliwicach.

Dla Gości spoza Gliwic, którzy chcą odpocząć po szaleństwie sylwestrowej nocy przygotowaliśmy możliwość noclegu w naszym hotelu. Dzięki temu będą mogli Państwo wypocząć w komfortowych warunkach i zregenerować siły przed kolejnymi atrakcjami jakie oferuje miasto Gliwice. Listę miejsc wartych odwiedzenia w Gliwicach oraz okolicy znajdą Państwo tutaj

Bal Sylwestrowy zabawa na dwóch parkietach.

Czym byłaby zabawa sylwestrowa bez dobrem muzyki, dlatego o najlepszą zabawę zadbamy aż na dwóch salach: sali restauracyjnej oraz sali bankietowej. W klimatycznej sali restauracyjnej czeka na Państwa Grupa Muzyczna Extreme. Ta utalentowana formacja muzyczna przeniesie wszystkich w muzyczną podróż, serwując niezapomniane melodie i największe przeboje.
Natomiast na sali bankietowej królować będzie Dj Witold Papierzański serwując największe hity których nie może zabraknąć na żadnej imprezie Sylwestrowej od Gliwic po Bałtyk. Jego umiejętność dopasowania utworów do nastroju uczestników sprawi, że sala stanie się areną niezapomnianego tanecznego szaleństwa do białego rana. Nasz Bal Sylwestrowy to gwarancja niepowtarzalnej zabawy, elegancji i doskonałej muzyki.

Wyjątkowe menu Sylwestrowe.

Abyście Państwo mogli delektować się nie tylko doskonałą muzyką, ale także wykwintnymi smakami, nasz Szef Kuchni przygotował wyjątkowe menu sylwestrowe. Kulinarne arcydzieła, przygotowane z najwyższą starannością, podkreślą wyjątkowość tego wieczoru i trafią w gusta nawet najbardziej wymagających Gości.

Zabawa sylwestrowa w stylu Wielkiego Gatsby'ego - jedyny taki Sylwester w Gliwicach.

Z roku na roku coraz większą popularność w Gliwicach oraz innych miastach Polski zyskują tematyczne bale sylwestrowe. Warto wziąść to pod uwagę i zadbać o odpowiedni strój aby dopasować się do tematu przewodniego zabawy sylwestrowej. Wystarczy odpowiednio kilka dodatków, dopasowany strój, aby poczuć się jak bohaterowie ulubionego filmu czy czasoprzestrzeni.Tematyczny Sylwester sprawia, że ten wyjątkowy wieczór staje się bardziej kreatywny, ekscytujący i pełen pozytywnych emocji. Bal Sylwestrowy to nie tylko okazja do wspólnego świętowania, ale także doskonały moment na nawiązanie nowych znajomości. W trakcie zabawy sylwestrowej, uczestnicy mają szansę poznać wiele interesujących osób, z którymi mogą się zaprzyjaźnić, a nawet nawiązać bliższe relacje

Już dziś zapraszamy do rezerwacji miejsca na Sylwestra. Rezerwacji mogą Państwo dokonać: telefonicznie pod numerem: +48 32 238 71 01 , wysłają zgłoszenie na adres: recepcja@hotelsylwia.com.pl lub osobiście w naszym hotelu.